0,00 Kč

Developerské projekty

Více

Pro developerské projekty Vám připravíme 3D vizualizace a webovou prezentaci včetně marketingové dokumentace.

 

Kompletní 3D servis pro developery

Ceny vizualizací developerských projektů jsou naceňovány individuálně dle dodaných podkladů a požadovaného typu finálního výstupu vizualizace. S přípravou a zpracováním developerských projektů máme již bohaté zkušenosti a tedy není třeba nic složitě vysvětlovat. Stačí poslat co máte v pdf a my už nabídneme ideální řešení. Pokud pro Vás budeme připravovat kompletní prezentaci developerského projektu, ušetříte nejen zbytečné výdaje za zpracování jednotlivých stupňů projektu, ale hlavně se dokonale sladí veškeré výstupy vizualizací pro web a produktové listy k bytům.

Vizualizace od 4 900 Kč

Za cenu od 4990 Kč Vám připravíme hrubý model stavby tak, aby jste si mohli vybrat ideální záběr a požadovaný výstup vizualizace. Všechny nutné práce budou vždy přesně naceněny podle dodané projektové dokumentace. Každý přesně ví za co platí a co za to dostane.

V každé kalkulaci Vám naceníme objem prací dle vizualizovaných položek včetně postprodukce.

Webová prezentace a produktové listy k bytům od 15 000 Kč

Připravit marketingovou dokumentaci, správně optimalizovat webové stránky, navrhnout odpovídající logotyp, grafiku a další nutné práce související se spuštěním webových stránek projektu, to vše dodáme od A do Z. Webové stránky jsou připravovány na platformě inPage, což v současné době představuje velmi dobře propracovaný systém administrace webu. Můžete se tak těšit na komfort spojený se správou webu, který si velice rychle osvojíte.

Obvykle se cena za přípravu nového a dobře optimalizovaného webu pohybuje kolem 80 tis. Kč, ale právě díky propracované platformě inPage se můžeme pohybovat na 1/3 této částky. Hlavní položkou v ceně webu budou zcela jistě produktové listy k jednotlivým bytům, které budou na webu nabízeny k prodeji. Referenční weby na platformě inPage jsou k nahlédnutí zde.

 

Porovnáme každou konkurenční nabídku! Pošlete-li nám jakoukoliv konkurenční nabídku na výrobu vizualizací, která bude vyšší než naše cenová nabídka, jsme schopni tuto konkurenční nabídku posoudit a případně dorovnat.

V naší nabídce neúčtujeme žádné skryté vícepráce.

* K uvedeným cenám již není připočítáváno DPH

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.