0,00 Kč

Rodinné domy od 4 900 Kč

Rozpis a harmonogram prací ve variantě Standard za cenu 4 900 Kč.

 

1. Modelace objektu

Nejprve je zpracována veškerá dostupná dokumentace a připraven vlastní 3D model rodinného domu pro další zpracování jednotlivých vizualizací.

Harmonogram prací: Vytvoření jednoho 3D modelu se pohybuje v rozmezí 2-3 dnů dle náročnosti objektu.

2. Výběr záběru a korekce

Je-li 3D model rodinného domu k dispozici následuje nastavení scény a mapování domu dle prvotních požadavků. Jednotlivé náhledy jsou klientovi e-mailem zaslány k posouzení a odsouhlasení barevnosti včetně použitých materiálů.

Harmonogram prací: Doba výběru jednotlivých záběrů a odsouhlasení požadované barevnosti závisí především na klientovi. Standardně jsou veškeré korekce do 2 dnů vyřízeny.

3. Předání

Po odsouhlasení všech korektur jsou předány výsledné pohledy ve standardní kvalitě do druhého dne nebo obratem v dohodnutém rozlišení.

4. Standard PLUS stafáž

V rámci vizualizace rodinných domů ve variantě Standard můžete doplnit základní výstupy o jeden fotorealistický výstup se stafáží nebo zákres do fotografie v ceně 1 500 Kč.

Harmonogram prací: Nastavení kamery, výpočet a následná postprodukce se bohybuje v rozmezí 1-2 dnů.

Množstevní slevy

Množstevní slevu 10% lze uplatnit od deseti vizualizovaných domů výše.

<< Zpět

 

Porovnáme každou konkurenční nabídku! Pošlete-li nám jakoukoliv konkurenční nabídku na výrobu vizualizací, která bude vyšší než naše cenová nabídka, jsme schopni tuto konkurenční nabídku posoudit a případně dorovnat.

V naší nabídce neúčtujeme žádné skryté vícepráce.

* K uvedeným cenám již není připočítáváno DPH

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.