0,00 Kč

Virtuální prohlídka 3D PROARCH ®

Pohybem myši a pomocí šipek na klávesnici se procházíte ve vizualizovaném prostoru.

Unity Web Player. Install now!

 

Jak to funguje?

  1. Pro virtuální prohlídu interiéru nebo exteriéru Vám nejdříve zpracujeme speciálně upravenou 3D scénu, kde budou definovány prostory pro bohyb ve vizualizovaném prostoru. Takto zpracovanou 3D scénu si sami zkorigujete a následně odsouhlasíte.
  2. Vámi odsouhlasenou 3D scénu potom spočítáme a uložíme do speciálního souboru virtuální prohlídky *.Vzl.
  3. Soubor s virtuální prohlídkou si poté můžete spustit ve svém počítači nebo jej nahrajete na Vaše webové stránky.
  4. K bezproblémovému spuštění a provozu virtuální prohlídky na Vašich webových stránkách Vám ještě pošleme, spolu se souborem virtuální prohlídky, také speciální zdrojový kód bez něhož by virtuální prohlídka nešla spustit.
  5. Pokud bude součástí dodávky vizualizací také dodávka webové prezentace např. developerského projektu, bude tato virtuální prohlídka 3D PROARCH ® automaticky zprovozněna na těchto webových stránkách.

Co je 3D PROARCH ® PROHLÍDKA

Virtuální prohlídka 3D PROARCH ® překonává vizualním vjemem všechny dosavadní formy virtuálních prohlídek. U klientů, kteří si prohlíží interiér nebo exteriér vizualizovaného projektu vnímají prostor jako by se v něm sami procházeli. Klienti se s touto virtuální prohlídkou nejen dokonale seznámí s nabízeným produktem, ale navíc často i sdílí tuto hravou prezentaci se svými přáteli. Virtuální prohlídka 3D PROARCH ® využívá herního enginu Unity 3D, díky němuž se stává obyčejná virtuální prohlídka skutečnou virtuální realitou. Virtuální prohlídku 3D PROARCH ® nabízíme jako jedni z prvních ve střední Evropě. 

Cena

Cena virtuální prohlídky se odvíjí od složitosti detailů a velikosti vizualizovaného prostoru. Virtuální prohlídka je kalkulována včetně 3D modelace. Pokud se tedy rozhodnete pro virtuální prohlídku 3D PROARCH ®, naceníme Vám zvlášť modelaci a výpočet. Pro standardní interiér bytu 3+1 garantujeme cenu včetně modelace 15 000 Kč.

Pokud máte 3D model interiéru nebo stavby již zpracovaný od vašeho dodavatele vizualizací, pošlete nám jej a v kalkulaci zohledníme už jen cenu optimalizace 3D scény a výpočet.

Objednávky zde...

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.