0,00 Kč

Rodinné domy

Více

Speciální ceník 3D vizualizací rodinných domů pro katalogy.

 

Ideální poměr ceny a kvality

Velmi konkrétní a výhodnou nabídku vizualizací rodinných domů lze využít hlavně pro velkoobjemové vizualizace. Na každých deset vizualizovaných rodinných domů je poskytnuta 10% sleva. To znamená, že každý desátý je zdarma a vybírat lze z následujících cenových relací:

 

Standard 4 900 Kč

4x standardní výstup
Standardní varianta je určená především pro prezentaci na webových stránkách. Výstupem vizualizací jsou pohledy na dům bez stafáží ve čtyřech základních pohledech z horizontu stojícího člověka. Pozadí a terén může být přizpůsoben grafickým požadavkům www stránky, kde má být vizualizace prezentována.

Standard PLUS 6 400 Kč

4x standardní výstup + 1x stafáž nebo zákres do fotografie
PLUS ke všem základním pohledům bez stafáže je jeden fotorealistický pohled se stafáží nebo zákres do fotografie.

Rozpis prací a harmonogram ve variantě Standard >>

 

Komplet 8 800 Kč

4x výstup se stafáží
Kompletní varianta vizualizací je určená především pro prezentaci na webových stránkách a v tisku. Výstupem vizualizací jsou náhledy se stafáží ve čtyřech základních pohledech z horizontu stojícího člověka.

Komplet PLUS 9 900 Kč

4x výstup se stafáží + 1x produktový list
PLUS ke kompletní nabídce vizualizací je ke každému domu připraven i produktový list, kde je zpracován i 2D půdorys domu.

Rozpis prací a harmonogram ve variantě Komplet >>

 

Porovnáme každou konkurenční nabídku! Pošlete-li nám jakoukoliv konkurenční nabídku na výrobu vizualizací, která bude vyšší než naše cenová nabídka, jsme schopni tuto konkurenční nabídku posoudit a případně dorovnat.

V naší nabídce neúčtujeme žádné skryté vícepráce.

* K uvedeným cenám již není připočítáváno DPH

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.