0,00 Kč

Vzorové scény

Více

Chcete-li připravit 100% fotorealistický výstup pro prezentaci např. vzorového bytu nebo developerského projektu s minimálními výdaji, nejjednodušší je výběr vizualizace dle dostupných knihoven.

 

Co jsou vzorové scény?

Vzorové scény představují souhrn dokonale zpracovaných 3D modelů, připravených pro vizualizaci jakéhokoliv interiéru či exteriéru. Zejména u interiérů se zařizovací předměty často opakují a proto je možné vybrat na základě vzorových scén ideální výstup pro Vaši vizualizaci.

Jak to funguje?

Pokud nám pošlete požadavek na vizualizaci z dostupných knihoven a připojíte půdorysnou dispozici vizualizovaného prostoru, pošleme vám cenovou kalkulaci včetně ukázky výstupu vizualizace ke schválení. Z ilustrační ukázky 3D PROARCH vzorových scén si můžete udělat představu o kvalitě, kterou získáte za cenu nízkorozpočtových vizualizací.

Pro koho jsou vzorové scény určeny?

Vzorové scény jsou ideálním a hlavně levným řešením pro developerské projekty, kde je třeba velmi kvalitně odprezentovat např. vzorový byt v jednom reprezentativním pohledu. Díky tomu, že máme k dispozici pestrou paletu již předem připravených a kvalitně nastavených scén, je možné vybírat z již hotového a ušetřit tak nemalé finanční prostředky vynakládané na výrobu vizualizací. Všechny vizualizace připravované na základě výběru podle vzorových scén, jsou v ceně nízkorozpočtových vizualizací.

Ve fotogalerii je k nahlédnutí část vzorových scén pouze pro ilustraci.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.