0,00 Kč

Exteriéry

Více

Vizualizace rodinných a bytových domů, hotelů, obchodních center, průmyslových hal, uzemních plánů obcí a měst, komunikací, urbanistických studií, developerských a architektonických projektů.

 

Rodinné domy pro katalog

Více

Vizualizace pro katalogy rodinných domů dodáváme dlouhodobě i nejnáročnější klientele. Dle Vašeho požadavku jsme schopni zpracovat vizualizace na úrovni studie projektu. Naše vizualizace pro katalogy rodinných domů jsou na českém trhu dlouhodobě v dobrém poměru cena/kvalita.

Finální výstupy vizualizací jsou v postprodukci dopracovány fotorealistickými stafážemi. Pro dosažení odpovídající kvality a originality vizualizací nepoužíváme pouze dostupnou 3D knihovnou, ale pracujeme s reálným obrazem.

 

Developerské projekty

Pro developery zpracováváme vizualizace a marketingovou dokumentaci již od roku 1996. V současné době dodáváme developerům kompletně zpracované vizuály včetně webové prezentace na platformě inPage. Veškeré 2D i 3D výstupy v jednom.

 

Architektonické projekty a studie

Pro architekty nabízíme plně profesionální spolupráci při zpracování architektonických projektů a studií. Kromě 3D vizualizací zpracujeme i 2D dokumentaci z Vašich poznámek a skic.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.