0,00 Kč

Vizualizace pro výrobce nábytku a e-shopy

Více

Speciální nabídka 3D vizualizací pro výrobce nábytku a e-shopy.

 

Dokonalá grafická prezentace produktů

Každý jednotlivý produkt/výrobek je zpracován ve 3D. Pro jakékoliv další použití je díky tomu možné na výrobku snadno prezentovat různá barevná řešení, použití různých typů materiálů nebo výrobek zakreslit do jakékoliv fotografie. Každý takto zpracovaný výrobek ve 3D lze navíc animovat pro potřeby instruktážního videa, reklamy apd.

 

Levné a efektivní řešení

Každý středně velký výrobce má už většinou své základní portfolio výrobků zpracováno ve 3D nejen kvůli reklamě a marketingu, ale hlavně pro potřeby architektů, kteří tyto výrobky snadno zapracovávají do svých projektů.

Místo drahého a prostorově náročného focení jednotlivých výrobků, tak aby vše dobře vypadalo a klient se mohl podívat na výrobek a udělat si nějakou představu, můžete nabídnout klientům pestrou škálu různých variantních řešení ve 3D. Svůj výrobek díky tomu prezentujete levně a efektivně. Samotná výroba 3D vizualizací v porovnání s focením již hotových výrobků je 100% levnější a hlavně časově velice rychlá záležitost.

 

Vzorová nabídka dveří pro e-shop

Produktová řada např. jednoho tyu dveří může mít pro výstup vizualizace libovolné množství variant. Na vzorovém příkladu jsou znázorněny varianty A, B, C, D a F. Každý typ dveří v každé variantě je navíc možné připravit v různém materiálovém provedení.

Dveře plné - varianata A

 Náhledy vizualizací dveří

 

Dveře prosklené - varianta B

Náhledy vizualizací dveří

 

Dveře prosklené - varianta C

Náhledy vizualizací dveří

 

Dveře prosklené - varianta D

Náhledy vizualizací dveří

 

Dveře skleněné - varianta E

Náhledy vizualizací dveří

 

Dveře garážové - varianta F

Náhledy vizualizací dveří

 

Zákresy výrobků do fotografie

Jednotlivé výrobky je možné zakomponovat do libovolné fotografie pro potřeby ilustračního náhledu nebo reklamy. Více ve fotogalerii

 

Cena

Cena produktové vizualizace je počítána od 400 Kč za jeden výstup vizualizace. Přesná kalkulace je závislá na náročnosti 3D modelace a objemu jednotlivých výstupů vizualizace.

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.