0 Kč s DPH

Architekti . Developeři . Města a obce

Nabídka 3D PROARCH vizualizací - Interiéry, developerské projekty, 3d modely, 3d mapy, web prezentace

Developerské projekty  8 600 Kč 

Developerské projektyVíce

Výborný poměr cena / kvalita. Pro Váš developerský projekt můžeme připravit kompletní řešení, které zahrnuje výrobu vizualizací, zpracování marketingové dokumentace / produktových listů a také dodávku webové prezentace na platformě inPage. Jsou-li vizualizace zpracovávány v rámci kompletního servisu, kdy je součástí dodávky také webová prezentace, nemusíte se dále zabývat např. tím v jakém formátu a rozměru musí být výstupy vizualizací pro web optimalizovány. S tím vším už si poradíme.

Development, developerské projekty

Architektonické projekty  3 800 Kč 

Architektonické projektyVíce

Pro architekty nabízíme spolehlivý 3D servis, kde časté změny v projektu a úpravy vyžadují flexibilitu a rychlou reakci na požadované úpravy. Na základě dlouhodobé spolupráce s architekty umíme nabídnout i velmi přívětivou cenovou kalkulaci. Vizualizace objemových studií můžete mít již od 3 800 Kč.

Architekti, architektura

Rodinné domy pro katalog  4 900 Kč 

Rodinné domyVíce

Speciální nabídka vizualizací rodinných domů je určena především pro vydavatele katalogů rodinných domů a realitní kanceláře. Vizualizace připravujeme včetně marketingových podkladů pro prodej. 

Realitní kanceláře, realitní makléři 

Interiéry a 3D půdorysy  3 800 Kč 

Interiéry a 3D půdorysyVíce

U vizualizací interiérů můžete vybavení interiéru a návrh nechat na nás. Pokud nemáte  přesnou představu, jak by měl vizuál interiéru vypadat, stačí když nám pošlete pouze půdorysnou dispozici. Vše ostatní už zpracujeme. Pro realitní kanceláře nabízíme také vizualizace 3D půdorysů, jako jednu z velmi efektních forem vizualizace interiéru za cenu od 3 800 Kč.

Reklamní agentury, development

Města a obce, 3D mapy  4 800 Kč 

Města a obceVíce

Zpracování marketingových materiálů pro města a obce. Pokud jde o různé navigační plánky ve městě nebo v interiéru budovy, jsou 3D mapy vhodnou formou pro tištěnou i webovou prezentaci. Dále, veškeré investiční plány ve městě převedeme do 3D, aby tyto investiční záměry města byly srozumitelné nejen zasvěceným, ale i široké veřejnosti.

Města a obce, investiční akce

Kompletní ceník 3D vizualizací a web prezentace zde.

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting