0,00 Kč

Vzorové scény

Nakupujte vizualizace jako v supermarketu a neplaťte zbytečně za to, co je už dávno připravené. Nově si můžete vybrat ideální scénu pro Vaší vizualizaci z nabídky vzorových scén ideální 3D scénu.

Vzorová scéna

Pošlete nám pouze půdorysnou dispozici pro vizualizaci Vašeho interiéru a za cenu od 2 800 Kč budete mít dokonalou vizualizaci, a to vše pouze za cenu nízkorozpočtové vizualizace

 

Vzorová scéna

 

Vzorová scéna

 

Vzorová scéna

Nabídka vzorových scén je postupně doplňována o další nové typy vizualizací. Pokud jste v nabídce vzorových scén nenašli vhodnou 3D scénu pro Vaší vizualizaci, pošlete nám svůj požadavek na nízkorozpočtovou vizualizaci, abychom Vám mohli připravit ideální řešení.

Proč vzorové scény?

Pokud jste už někdy draze zaplatili za vizualizace, kde byly použity knihovny právě z těchto vzorových scén, potom jste platili zbytečně za něco, co už je dávno připravené. V současné době se velice často objevují na internetu nabídky na vizualizace, kde se pracuje pouze s dostupnými knihovnami. Z tohoto důvodu budou postupně všechny vzorové scény k dispozici na stránkách 3D PROARCH, aby jste si sami mohli vybrat z toho co je již připravené.

Zejména pro developerské společnosti to znamená, připravit vizualizaci vzorového bytu, výhledu z okna apd. za minimální výdaj.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.